ПРЕСС-ЦЕНТР

Ярослав Юрчишин

19 червня об 11:00 Ярослав Юрчишин, виконавчий директор Transparency International Україна, дасть інтерв'ю порталу liga.net.

Захід відбудеться в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23).


Говоритимемо про антикорупційні інститути, антикорупційнцу політику та громадський рух проти корупції в Україні.
В ході інтерв'ю наш гість відповість також на найбільш цікаві запитання читачів порталу.

Ярослав Юрчишин народився 14 жовтня 1980 року у родині військового та вчительки.

Має дві вищі освіти: здобув ступінь магістра політології в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" за спеціалізацією "Європейські студії", окрім того, закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю "історія".

З 2013 по 2015 рік - Голова ради (Крайової пластової ради) Пласту – національної скаутської організації України.

За плечима Ярослава багаторічний досвід успішних кампаній громадського лобіювання, роботи у якості помічника народного депутата України, тренерства з питань адвокації, співпраці з традиційними і новими медіа.

Після Революції Гідності був радником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України.

У 2014-2016 рр. очолював адвокаційний напрямок у коаліції Реанімаційний Пакет Реформ.

У 2016 році був обраний головним експертом Антикорупційної групи РПР, а пізніше співголовою Ради РПР.

Влітку 2016 року очолив громадську антикорупційну організацію Тransparency Іnternatinal Україна, яка є представництвом всесвітньої мережі Тransparency Іnternatinal.  

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
19.06.2017 00:25:36
Добрый день, Ярослав!
У меня вопросы касательно публичных закупок. Как мы помним, реформировать госзакупки мы начали не от нечего делать, а потому, что при старой власти масштабы коррупции в этой сфере были вопиющие. В отличии от реформаторов, многие причастные к сфере публичных закупок констатируют, что не смотря на проведенные реформы, уровень коррупции не только не снизился, но наблюдается прогресс. Об этом так же говорится в весеннем отчете Счетной палаты Украины. Каково Ваше мнение на этот счет?
19.06.2017 10:50:22
Слідкую за діяльністю ТІ, виходячи з побаченого та почутого, складається неоднозначне враження щодо позиції організації. Тому питання:
1. Чому ТІ так невпевнено відповідає на обвинувачення влади та реагує на прояви корупції саме у представників правлячої верхівки?
2. Чому ТІ не критикує владу, як це зазвичай у інших країнах, навіть у ТІ Росії ?
3. Чи бачите Ви особисто себе у політиці, якщо так, то ким?
19.06.2017 11:01:31
Вітаю Ярослав! Дуже сподобався слоган попередньої рекламної кампанії ТI Україна "Корупція має бути помічена". Після обрання до складу нагалядової ради очолюваної Вами організації колишнього заступника мінекономрозвитку Юлії Клименко, було анонсовано проведення аналізу стану надання адміністративних послуг. Чи здійснювались вже якісь заходи у цьому важливому напрямку, який стосується відносин між державними органами і органами місцевого саморядування та громадянами і суб'єктами господарювання? Як Ви оцінюєте корупційні ризики у сфері адміністративних послуг, за порушення в якій законом для чиновників не передбачено жодної відповідальності?