ПРЕСС-ЦЕНТР

Публічна дискусія "Професійні ризики у роботі адвоката"

23.05.2017

23 травня о 15:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), відбудеться публічна дискусія "Професійні ризики у роботі адвоката".

Захід проведе Комітет захисту прав та гарантій адвокатської діяльності у межах дискусійного проекту "Захисти захисника".

Із прийняттям Закону про адвокатуру та адвокатську діяльність було підтверджено створення у самоврядному середовищі оновлених КДКА. Саме до їх компетенції закон відносить вирішення скарг щодо притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності. До їх лав обирають колег, які повинні, як ніхто, розуміти завдання професії, та спрямовувати свої зусилля на забезпечення належного здійснення адвокатської діяльності, дотримання гарантій адвокатської діяльності, захисту професійних прав адвокатів, забезпечення високого професійного рівня адвокатів та вирішення питань дисциплінарної відповідальності.

Комітет пропонує обговорити під час дебатів публікацію адвоката Олега Веремієнка у мережі Фейсбук з гучною назвою: "Як керівництво нашої КДКА області лягло під чекістів і діамантових..".

У своєму дописі автор звинувачує партнерів – Голову РА Київської області - Петра Бойка та члена КДКА області - Володимира Качана в інквізиції. До поста доданий фото звіт про дисциплінарну справу.

"Далеко не усі КДКА мають інквізиційні схильності. Переважна більшість складу регіональних КДКА — виважені та професійні юристи. Однак, проблема у тому, що при вирішенні дисциплінарних справ не завжди аналізуються обставини, які призвели до звернення у дисциплінарний самоврядний орган. Як з точки зору закону, так і з позиції виправданості стратегії та тактики адвоката у даному конкретному випадку", - вважає очільник Комітету захисту прав адвокатів Ганна Боряк.

До дискусії запрошуються представники КДКА та Ради адвокатів Київської області, представники дисциплінарних палат КДКА інших регіонів, Асоціація адвокатів України, Союзу юристів України, Спілки адвокатів України, інших громадських організацій, та структур, адвокати, права яких порушені.

Акредитація ЗМІ: (044) 593-16-37, press@liga.net

Дата события:  23.05.2017

Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37 
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter