ПРЕСС-ЦЕНТР

Презентація українського перекладу книжки В. Ґомперца "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі"

19.06.2017

19 червня о 14:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться презентація українського перекладу книжки Вілла Ґомперца "Що це взагалі таке? 150 років сучасного мистецтва в одній пілюлі", підготовленого видавництвом ArtHuss.

Портал liga.net виступив Генеральним інформаційним партнером.У презентації візьмуть участь:

1. Костянтин Кожемяка, директор видавництва ArtHuss;
2. Костянтин Зоркін, художник;
3. Ірина Зайцева, перекладач;
4. Лара Яковенко, дизайнер.

Модератор: Олена Масон, PR-менеджер видавництва ArtHuss.

Під час прес-конференції буде висвітлено унікальність українського видання, що супроводжується ілюстраціями відомого молодого митця Микити Кравцова, особливості підготовки перекладу та оголошено про серію освітньо-презентаційних заходів, які відбуватимуться в м.Києві протягом літа. 

Іронічний нон-фікшн Вілла Ґомперца через сотні прикладів формує нове бачення та усвідомлення сучасного мистецтва, перетворюючи його на "живу" та "жваву" історію, а не мовчазну музейну колекцію. 
Вілл Ґомперц — редактор "Бі-бі-сі Мистецтво". Сім років працював директором галереї "Тейт". Серед його інтересів особливе місце займає сучасне мистецтво. Ґомперц пише про мистецтво для "Таймс", "Ґардіан" та "Бі-бі-сі". У 2009 році створив популярне комедійне шоу одного актора про сучасне мистецтво на Единбурзькому фестивалі. Нью-йоркський журнал "Кріейтівіті" визнав Ґомперца одним із п’ятдесяти найкращих креативних мислителів.

Видання вийшло в серії Ukrainian Art Book, що знайомить із найкращими взірцями перекладного та українського нон-фікшн, а також перлинами сучасної літератури. В серії Ukrainian Art Book були опубліковані бестселер Сари Торнтон "33 митці у трьох актах", дослідження українського письменника Олександра Михеда "Бачити, щоб бути побаченим: реаліті-шоу, реаліті-роман та революція онлайн", а також збірка вибраних оповідань російського письменника Віктора Єрофєєва "Тіло".

Акредитація ЗМІ: (044) 593-16-37, press@liga.net

 


Дата события:  19.06.2017

Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37 
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter