ПРЕСС-ЦЕНТР

Прес-брифінг представників ЮНIДО щодо впровадження в Україні ресурсоефективного та чистого виробництва

11.10.2017

11 жовтня об 11:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) відбудеться прес-брифінг за участю представників ЮНIДО щодо результатів впровадження в Україні проекту "Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні".
У заході візьмуть участь:

1. Хайнц Лоєнбергер, головний технічний радник ЮНІДО;
2. Еміна Аліч, менеджер Проектів ЮНІДО;
3. Ігор Шилович, Директор Центру РЕЧВ;
4. Людмила Мусіна, Координатор співпраці з регіональною програмою ЕС-ОЕСР-ЮНІДО-ЮНЕП "Екологізація економіки країн Східного Партнерства Європейського Союзу" (EaP GREEN). Focal point UNIDO в Україні.

Питання до обговорення:

1. Сучасна політика ЄС та інших країн світу в галузі ресурсо- та енергозбереження: досвід для України
2. Партнерство та фінансові механізми впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва 
3. Адаптація та впровадження в українській промисловості концепції та політики ресурсоефективного та чистого виробництва. Сьогодення та тенденції на майбутнє
4. Сприяння створенню законодавчої бази, яка стимулюватиме процес екологізації розвитку національної промисловості.

Аккредитація ЗМІ: press@liga.net

Довідка: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва було створено у 2013 році в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) "Сприяння розвитку програми ресурсоефективності та більш чистого виробництва шляхом створення та започаткування роботи Центру більш чистого виробництва в Україні". Це проект технічної допомоги українським підприємствам і компаніям щодо підвищення ефективного використання ними всіх видів ресурсів, посилення конкурентоздатності та екологічної привабливості, адаптації та впровадження методів, практик, технологій та стратегій впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва. Реалізується в Україні за фінансової підтримки Урядів Швейцарської Конфедерації і Республіки Австрія.
Організація Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) створена у 1966 році згідно з резолюцією 2152 (ХХІ) ГА ООН як автономна організація в рамках ООН. Тематичними пріоритетами Організації є: скорочення бідності шляхом продуктивної діяльності; розвиток торговельних можливостей; енергетика та довкілля. Україна є членом UNIDO з 1985 року. За сприяння UNIDO в Україні виконувалася низка проектів у сфері промислового розвитку, сталого управління водними ресурсами, поводження з відходами, екологічного оздоровлення промислово забруднених територій та інші.
Методику ресурсоефективного і більш чистого виробництва (РЕЧВ) розроблено Організацією Об’єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) спільно з Програмою ООН із навколишнього середовища (UNEP). Методика полягає у безперервному контролі за витратами ресурсів на виробництві задля підвищення ефективності їх використання. Критерієм успішності впровадження методики є зниження у натуральному виразі витрат ресурсів на виробництво одиниці продукції.


Дата события:  11.10.2017

Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37 
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter