ПРЕСС-ЦЕНТР

Інтернет-конференція з онлайн-трансляцією Юрія Бровченка, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України

28.04.2017

28 квітня об 11:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), відбудеться інтернет-конференція з онлайн-трансляцією Юрія Бровченка, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

За роки воєнно-політичної кризи на Сході України питання безпеки набули особливого значення: від формування державної політики до її реалізації, куди входить і вчасне забезпечення українських військових якісними зразками озброєння та військової техніки. Юрій Бровченко - людина, яка розпочала реформу оборонно-промислового комплексу (ОПК) України, щоб зробити всі ці процеси максимально ефективними.

Важливою складовою реформи ОПК є переформатування підходів до здійснення закупівель за державним оборонним замовленням. Уже більше півроку всі державні закупівлі проводяться через електронну систему ProZorro. Однак оскільки закупівлі за оборонним замовленням мають гриф обмеження доступу, використати ProZorro в більшості випадків неможливо. Запровадженням нових ефективних механізмів, створенням конкурентного середовища для оборонних закупівель саме і займається Юрій Бровченко.

У цих питаннях він має неабиякий досвід. Після 20 років служби у Збройних Силах Юрій Бровченко опікується питаннями національної безпеки і оборони на державному рівні. З 2008 року він працював в Міноборони, з 2011 - в Мінекономрозвитку.

Заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко був призначений 29 червня 2016 року.

З лютого 2017 року до питань, що ним координуються, було також віднесено стандартизацію і технічне регулювання.

Поставте своє запитання тут 

Дата события:  28.04.2017

Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37 
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter