ПРЕСС-ЦЕНТР

Інтернет-конференція з онлайн-трансляцією Сергія Притули, українського телеведучого, шоумена та волонтера

27.03.2017

27 березня о 13:00 в Пресс-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23), відбудеться інтернет-конференція з онлайн-трансляцією Сергія Притули, українського телеведучого, шоумена та волонтера

Говоритимемо про справжніх та несправжніх волонтерів, блокаду ОРДЛО, суспільну активність та світогляд українських "селебріті", роль розважальних медіа під час війни та сюрпризи української ментальності. 


Сергій Притула - український телеведучий, актор, автор і співпродюсер скетч-шоу "Файна Юкрайна" та "Вар'яти-шоу", екс-ведучий ранкового шоу "Підйом" та талант-шоу "Україна сльозам не вірить" на Новому каналі. Резидент української версії "Камеді клаб".
Народився 22 червня 1981 у Збаражі Тернопільської області 
Сергій активно займається волонтерською діяльністю, збирає матеріальну допомогу від небайдужих громадян. Разом із телеведучим Геннадієм Попенком не раз особисто відвідував прифронтові зони, допомагаючи українським військовим. 
Кожного тижня з початку 2014 року Сергій збирає в холі Нового каналу речі для допомоги учасникам АТО. Тут збирають солдатам їжу, одяг, тощо. На зібрані гроші Притула купує для військових потреб автомобілі, ліки, прилади нічного бачення та іншу військову оптику. 
Частину грошей, зароблених виступами, Сергій теж витрачає на допомогу армії. В Тернополі Сергій утримує реабілітаційний центр для постраждалих від війни. Притула організовує також збір книжок для дітей, в грудні 2015 року, до Дня святого Миколая, першу частину книг було надіслано до маленьких жителів окупованого Криму — 100 примірників. Сергій хоче, щоб діти читали українською і не забували мови. Для цього він працює над створенням ресурсу для накопичення заявок з Криму і постачання літератури до окупованого півострова.

Поставити запитання можна тут

Дата события:  27.03.2017

Данное мероприятие проводится в Пресс-центре Информационного агентства ЛІГАБізнесІнформ по адресу: Киев, ул. Парково-Сырецкая, 23

тел.: (044) 593-16-37 
e-mail: press@liga.net
Подробнее о Пресс-центре (press.liga.net)

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter